ODTÜ KONFÜÇYUS MERKEZİ


2014 - 2015

Çin Kültürü Yaz Kampı

ODTÜ Konfüçyus Merkezi  31 Ağustos -5 Eylül 2015 tarihleri arasında Huawei sponsorluğunda Çin Kültürü Yaz Kampı düzenlemiştir.
ODTÜ'den Dekanlar Pekin ve Wuhan'da üniversiteler ve Hanban'la görüşmelerde bulundu.
ODTÜ öğrencileri Xiamen Üniversitesi'nde yaz kampında!
ODTÜ Konfüçyus Merkezi 23 Mayıs 2015 tarihinde Hanyü Qiao (Çince Köprüsü) Yarışması düzenledi.
ODTÜ Konfüçyus Merkezi 8 Mayıs 2015 tarihinde  Keçiören Belediyesi Çocuk Danışma Merkezi'nin düzenlediği "Bizimle Boyar mısın?" adlı Çocuk ve Oyun Temalı Canlı Sanat Atölyeleri etkinliğine katıldı.Jale Tezer Koleji Konfüçyus Sınıfı Çin Elçiliğinin desteğiyle ilk Sözlü Çince Yarışmasını 27 Nisan 2015 tarihinde düzenledi.ODTÜ Konfüçyus Merkezi tarafından ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampüsünde 2015 Burs Programları tanıtıldı. ODTÜ, ODTÜ Konfüçyus Merkezi ve ODTÜ TEKNOKENT işbirliği ile 30 Mart 2015 tarihinde Türkiye - Çin İşbirliği Forumu düzenlendi.28.03.2015 HSK ve HSKK sınavları yapıldı.

Jale Tezer Koleji'nde 17 Aralık 2014 tarihinde yeni yıl kutlamaları kapsamında Çin Günü düzenlendi.


ODTÜ Konfüçyus Merkezi müdürleri 7-8 Aralık 2014 tarihleri arasında Xiamen'de düzenlenen 9. Konfüçyus Merkezleri Toplantısına katıldılar.


Wang Lin hocamızın veda yemeğinden...


ODTÜ Konfüçyus Merkezi ve ODTÜ GİMER Alibaba.com'un hikayesini anlatan "Crocodile on the Yangtze" filminin özel gösterimine katıldı. Gösterim sonrasında yazar ve yönetmen Porter Erisman'la söyleşi yapıldı.


ODTÜ Konfüçyus Merkezi lise öğrencileri için düzenlenen ODTÜ'de Bilim Eğlencelidir Programına katıldı.
Konfüçyus Merkezlerinin 10. yıl kutlamaları kapsamında ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi sergi salonunda düzenlenen "Benim Adım Wu Xi" fotoğraf sergisinin açılışı yapıldı.


ODTÜ Konfüçyus Merkezi Huazhong Üniversitesinden gelen bir heyeti ağırladı.ODTÜ Konfüçyus Merkezi partnerimiz Xiamen Üniversitesinden yönetim kurulu toplantısı için gelen bir heyeti ağırladı.Konfüçyus Merkezleri 10. Kuruluş Yıldönümü

ODTÜ Konfüçyus Merkezi, Konfüçyus Merkezleri 10. Kuruluş Yıldönümünü kutladı.Heilongjiang Senfoni Orkestrası Konseri

Konfüçyus Merkezleri 10. Kuruluş Yıldönümü kutlamaları kapsamında, ODTÜ Geliştirme Vakfı Okullarında Heilongjiang Senfoni Orkestrası konseri düzenlendi.Çin Kültürü Yaz Kampı

ODTÜ Konfüçyus Merkezi  8-13 Eylül 2014 tarihleri arasında Huawei sponsorluğunda Çin Kültürü Yaz Kampı düzenlemiştir.